TURKKON MUHSİN YAZICIOĞLU’NU MEZARI BAŞINDA ANDI

TURKKON MUHSİN YAZICIOĞLU’NU MEZARI BAŞINDA ANDI

Turan Devletleri Birleşik Konfederasyonu TURKKON Genel Başkanı Murat ÇOBANOĞLU, Turan Devletleri Teşkilatı Genel Başkanı Müjdat ÇOBANOĞLU ve Genel Başkan Yardımcısı Cemal GÖKPINAR ile beraber 2009 yılında helikopter kazasında hayatını kaybeden BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin YAZICIOĞLU’nun vefatının 15. Ölüm yıl dönümü nedeniyle kabri başında dua ederek açıklamalarda bulundular.

TURKKON Genel Başkanı Murat ÇOBANOĞLU, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Turan Devletleri Teşkilatı Genel Başkanı Müjdat ÇOBANOĞLU ve Genel Başkan yardımcımız Cemal GÖKPINAR ile bugün merhum Muhsin YAZICIOĞLU’nun vefatının 15. Ölüm yıl dönümü nedeniyle kabri başında ziyaret ederek Fatihalar ve dualar okuduk.

Açıklama yok.

Merhum Sn. Muhsin YAZICIOĞLU’nun İşte ben onun bir zamanlar yol arkadaşı olarak henüz Merhum Sn. Muhsin YAZICIOĞLU’nun yerini dolduracak kimseyi bulamadım.” sözleriyle yeri doldurulamayacak bir lider olduğunu ifade ederek.

TURKKON olarak Türk`ün ve Turan `ın her zaman sesini dünyaya duyuran BBP Kurucu Genel Başkanı Sn. Muhsin YAZICIOĞLU’nun vefatının 15. Ölüm yıl dönümünde rahmetle anıyoruz. Mekânı cennet olsun. Dedi.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA