Halkın “Birleşik Rusya” programına göre Tataristan’ın Alekseevsky bölgesinde yeni bir modüler ilk yardım noktası açıldı

Halkın “Birleşik Rusya” programına göre Tataristan’ın Alekseevsky bölgesinde yeni bir modüler ilk yardım noktası açıldı

2024

Verkhnee Kacheevo köyünde göründü
Sağlık görevlisi-ebe istasyonu, sakinlere yüksek kalitede temel tıbbi bakım sunmamıza olanak tanıyan işlevsel, konforlu odalara ve modern ekipmanlara sahiptir.

Burada hastalar tıbbi muayeneden geçebilecek, gerekli aşıları yaptırabilecek ve temel testlerden geçebilecek.

Daha önce ilk yardım istasyonu köy kulübünün uyarlanmış binasında bulunuyordu.

“Yeni FAP’ın açılışından çok memnunum. Köy için önemini abartmak zordur. Burada enjeksiyon yaptırabilir, profesyonel tavsiye alabilir ve bir uzmana yönlendirebilirsiniz. Açılış töreninde Birleşik Rusya’nın yerel şubesi sekreteri ve bölge başkanı Alexander Nikoshin , “Bu tür nesnelerin ortaya çıkmasını sağlayan ulusal projeler için Rusya Devlet Başkanı’na teşekkür ederim” dedi .

Ayrıca, ulusal “Sağlık Hizmetleri” projesi kapsamındaki “Tataristan Cumhuriyeti’nde temel sağlık hizmetlerinin modernizasyonu” bölgesel programından sağlanan fonlarla bölgede 7 tesis elden geçirildi: Yukhmachinsky bölge hastanesi, Akhmetyevski, Shibashinsky, Urgagarsky, Bibaevo-Chelninsky ve Chuvash-Burnaevsky FAP’leri.

Birinci basamak sağlık hizmetlerinin modernleştirilmesine yönelik programın Cumhurbaşkanının inisiyatifiyle ve Birleşik Rusya’nın desteğiyle uygulandığını hatırlatalım. Yeni ilk yardım istasyonları ve polikliniklerin inşası partinin popüler programı arasında yer alıyor.

Hoparlör
Nikoshin Alexander Fedorovich
Nikoshin Alexander Fedorovich
Tataristan Cumhuriyeti Alkeevsky belediye bölgesi başkanı
#Tataristan Cumhuriyeti
#bölgeler
#halkın programı
#FAP
#açılış
#Nikoshin
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/po-narodnoj-programme-edinoj-rossii-v-alekseevskom-rajone-tatarstana-otkrylsya-novyj-modulnyj-fap