Halkın “Birleşik Rusya” programına göre Krasnodar Bölgesi’nin Beloglinsky bölgesinde bir anaokulu açıldı

Halkın “Birleşik Rusya” programına göre Krasnodar Bölgesi’nin Beloglinsky bölgesinde bir anaokulu açıldı

2024

Tüm modern standartlar dikkate alınarak inşa edilmiştir
Bahçede 20’si küçük çocuklar için tasarlanmış olmak üzere toplam 50 yer bulunmaktadır. Okul öncesi kurumu en son teknik imkanlarla donatılmış, oyun ekipmanları, açık hava oyun alanları yüksek kalitede tasarlanmış ve çevre düzenlemesi yapılmıştır.

Açılış törenine Devlet Duma milletvekili Alexey Ezubov (Birleşik Rusya) katıldı ve yapılan çalışmaların sonuçlarını da izledi. Orada bulunanların hepsi grupları, oyun odalarını, yatak odalarını, müzik odasını ve yemekhaneyi tanıma fırsatı buldu.

“Bölgemizde anaokulları ve okullarda yer sıkıntısı var. Ancak Birleşik Rusya’nın yeni eğitim kurumlarının inşasını ve mevcut eğitim kurumlarının yenilenmesini öngören halk programı sayesinde, bugün çocukların büyük bir zevkle gideceklerinden eminim, modern ve kullanışlı bir anaokulu görebiliyoruz” dedi. Alexey Ezubov.

Hoparlör
Ezubov Aleksey Petroviç
Ezubov Aleksey Petroviç
Rusya Federasyonu Federal Meclisi Devlet Duması milletvekili, 51 numaralı tek görevli seçim bölgesi, tarım sorunları komitesi üyesi
#Krasnodar bölgesi
#bölgeler
#halkın programı
#çocuk Yuvası
#açılış
#Ezubov
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/po-narodnoj-programme-edinoj-rossii-v-beloglinskom-rajone-krasnodarskogo-kraya-otkrylsya-detskij-sad