“Güvenli Yollar” parti projesine göre Murmansk’ta tüm yol kullanıcıları için bir sınav düzenlendi

“Güvenli Yollar” parti projesine göre Murmansk’ta tüm yol kullanıcıları için bir sınav düzenlendi

2023,

Eylem, trafik ışığı Günü’ne göre zamanlandı
Yayalar ve sürücüler, Rusya’da ilk trafik ışığının nerede ve ne zaman ortaya çıktığını, yoldan doğru şekilde nasıl geçileceğini ve olağandışı trafik ışıklarının hangi filmlerde gösterildiğini öğrendiler. Eylem, halkın dikkatini trafik kurallarına uyma ihtiyacına çekmeyi amaçlıyor.

Sınav, Murmansk şehri Devlet Trafik Müfettişliği’nin karayolu devriye hizmetinin ayrı bir şirketinin çalışanları ve Güvenli Yollar parti projesi Dmitry’nin bölge koordinatörü Birleşik Rusya’nın bölgesel yürütme komitesi başkanı Evelina Makarova ile birlikte yapıldı . Mitin ve parti aktivistleri.

Eylemin her katılımcısı, hatıra olarak trafik ışığının renklerine boyanmış lezzetli bir kurabiye, yansıtıcı bir bileklik ve yolun temel kurallarını içeren bir not aldı.

“Trafik ışığının doğum günü, çocukların ve yetişkinlerin dikkatini yol güvenliği sorununa çekmek için harika bir fırsat. Parti projesi ve halk programı kapsamında, karayolu trafik kazalarını azaltmayı amaçlayan önleyici tedbirleri düzenli olarak uyguluyoruz” dedi Evelina Makarova.

Güvenli Yollar parti projesinin Rusya’nın tüm bölgelerinde yol güvenliğini artırmayı amaçladığını hatırlayın . Öncelikli alanlar canın korunması, trafik kazalarında ölümlerin azaltılması, vatandaşların mallarının korunmasıdır. Proje çerçevesinde, sadece yollardaki araba ve kamyon sürücüleri için değil, aynı zamanda diğer yol kullanıcıları için de önleyici tedbirler alınmaktadır: motosikletçiler, bisikletçiler ve yayalar.

Konuşmacı
Makarova Evelina Vladimirovna
Makarova Evelina Vladimirovna
Partinin Bölge Şubesi Sekreter Yardımcısı, Bölgesel Siyasi Konsey Başkanlığı Üyesi, Partinin Murmansk Bölge Şubesi Bölgesel Yürütme Komitesi Başkanı
#Murmansk bölgesi
#bölgeler
#partproje
#GüvenliYollar
#sınav
#Makarova
#Mitin
halka açık resepsiyon
İtiraz oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/po-partproektu-bezopasnye-dorogi-v-murmanske-proveli-viktorinu-dlya-vseh-uchastnikov-dorozhnogo-dvizheniya