Dmitry Medvedev: Halkın “Birleşik Rusya” programının uygulanmasının başarısı, ülkenin bir bütün olarak başarısıdır

Dmitry Medvedev: Halkın “Birleşik Rusya” programının uygulanmasının başarısı, ülkenin bir bütün olarak başarısıdır
2024,

Bu yıl belgenin uygulanmasına yönelik görevler büyük ölçekli
Partinin başkanı program komisyonunda, tüm bunların Vladimir Putin’in seçim kampanyası sırasında ülkemizde ve dünyadaki bir dizi olayda oluşturduğu görevlerin üzerine bindirildiğini belirtti .

“Bu işi kolaylaştırmıyor ama sorumluluğu artırıyor. Birleşik Rusya program belgesinin uygulanma başarısı genel olarak ülkemizin başarısıdır. Bunu hatırlaman gerekiyor. Halkın programını uygulamaya yönelik kontrol önlemleri devam edecek” diye vurguladı Dmitry Medvedev .

Partinin Devlet Duması seçimlerini kazandığı Birleşik Rusya’nın halk programı 351 madde içeriyor. Bunların uygulanması 2021’den 2025’e kadar planlanıyor. Belgenin oluşturulmasına ülke genelinde 2,5 milyondan fazla Rus katıldı. Bölge sakinleri önerilerini sosyal kurumlarda ve toplantılarda doldurulabilecek anketler aracılığıyla çevrimiçi olarak sundular.

Haziran 2023’te Birleşik Rusya, halkın programında 70’ten fazla değişiklik yaptı. Belgenin tüm bölümlerini tamamlıyorlar ve iki yeni bölümün ortaya çıkmasını sağlıyorlar: “Yeni bölgelerin geliştirilmesi” ve “Turizmin geliştirilmesi”.

Lugansk ve Donetsk Halk Cumhuriyetleri, Kherson ve Zaporozhye bölgelerinde halk programının bölgesel bölümlerini oluşturmak için parti adayları geçici geçici gözaltı merkezlerinde ve sosyal kurumlarda, avlularda ve işletmelerde toplantılar düzenledi. “Birleşik Rusya” bölümlerin içeriğini, yeni bölgelerin sosyo-ekonomik kalkınmasının ana hükümlerini düzenleyen Hükümet kararnamesi ile senkronize etti. Böylece yeni bölgelerde yaklaşık 3 bin sosyal tesis restore edilecek.

“Birleşik Rusya”, 2024-2026 federal bütçesinde sosyal politika ve ekonominin kilit alanlarına yönelik harcamalar sağladı. Devlet finansmanı, Cumhurbaşkanının talimatlarının ve partinin halk programının hükümlerinin uygulanması için kullanılacak.

Tüm öncelikli alanlarda harcamaların artırılması planlanıyor. Birleşik Rusya, Hükümet ve ilgili bakanlarla birlikte tüm değişiklikler üzerinde çalıştı. Toplam hacimleri neredeyse 140 milyar ruble.

Hoparlör
Medvedev Dmitry Anatolyevich
Medvedev Dmitry Anatolyevich
Tüm Rusya siyasi partisi “BIRLEŞIK RUSYA” Başkanı, Rusya Federasyonu Güvenlik Konseyi Başkan Vekili
#Medvedev
#halkın programı
#EP program komisyonu
#uygulama
#partiprojeleri
#bölgeler
#Başkan
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/dmitrij-medvedev-uspeh-realizacii-narodnoj-programmy-edinoj-rossii-eto-uspeh-strany-v-celom