Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın eşi Sibel Tatar, 6 Şubat depreminde hayatını kaybeden Bahar- Ulaş Hüsam anısına düzenlenen anma ve açılış törenine katıldı

 

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın eşi Sibel Tatar, 6 Şubat depreminde hayatını kaybeden Bahar- Ulaş Hüsam anısına düzenlenen anma ve açılış törenine katıldı
.2024

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın eşi ve Bellapais Inner Wheel Kulubü Kurucu Başkanı Sibel Tatar, Soli Inner Wheel Kulübü tarafından 6 Şubat depreminde hayatını kaybeden Bahar- Ulaş Hüsam anısına Yeşilırmak’ta düzenlenen anma, çeşme ve bahçe açılış törenine katıldı.

 

 

 

facebook sharing buttontwitter sharing buttonlinkedin sharing buttonwhatsapp sharing buttonprint sharing button

 

Sibel Tatar ayrıca açılışı yapılan bahçeye çiçek ekti.

Sibel Tatar törende yaptığı konuşmada, depremde yaşamlarını yitiren Bahar ve Ulaş Hüsam çiftini her zaman anacaklarını, onları hiçbir zaman unutmayacaklarını söyledi.

Çiftin köyleri olan Yeşilırmak’ta isimlerinin yaşatılması için yapılan su çeşmesi ve bahçenin önemine dikkat çeken Sibel Tatar, “Birlikte büyümenin, komşu olmanın aynı anda yaşamanın kadim birliğini yaşıyoruz” dedi.

Sibel Tatar, projenin hayata geçmesinden dolayı Soli Inner Wheel Başkanı ve üyelerine teşekkür etti.

Acının hiçbir zaman bitmeyeceğine işaret eden Sibel Tatar, Hüsam çiftinin ailelerine sabırlar diledi.

Ailelerin güçlü olması gerektiğini ifade eden Sibel Tatar, Hüsam çiftinin geride bıraktıkları evlatlarına ailelerinin en iyi şekilde bakacağına inandığını belirterek, “Evlatların yolu açık olsun” diye konuştu.

Dosya Adı

kaynak:https://kktcb.org/tr/cumhurbaskani-ersin-tatarin-esi-sibel-tatar-6-subat-depreminde-hayatini-12049