“Birleşik Rusya” Vologda bölgesindeki bir köy okulunda Kahraman Masası açtı

“Birleşik Rusya” Vologda bölgesindeki bir köy okulunda Kahraman Masası açtı

2024,

Büyük Vatanseverlik Savaşı’na katılan okul öğretmenine adanmıştır.
Alexander Shakhov’un anısı , Kahramanın Zaferden sonra ders verdiği eski Irdomat okulu olan Irdomat Eğitim Merkezi’nde ölümsüzleştirildi.

Savaş sırasında Alexander Shakhov Polonya’da savaştı ve dört kez yaralandı. Kendisine “Cesaret İçin”, “Almanya’ya Karşı Zafer İçin” ve yıldönümü madalyaları verildi.

Ciddi törene Birleşik Rusya aktivistleri, öğrenciler ve okulun öğretmenlerinin yanı sıra Alexander Shakhov’un oğlu ve Irdomat Eğitim Merkezi’nde üçüncü sınıf öğrencisi olan torunu da katıldı.

“Kahramanın masası, tüm gücümüzle korumamız ve saygı duymamız gereken tarihi hafızayı temsil ediyor. Adamlar, ülkenin kaderine önemli katkılarda bulunan insanların asla unutulmayacağını anlıyor.” Yasama meclisi milletvekili Lyudmila Guseva , “Yeni Okul” parti projesinin bölge koordinatörü, “Kahramanlarımızın anısının her zaman canlı kalması için proje sürekli olarak yeni isimler ve hikayelerle güncelleniyor” dedi .

Birleşik Rusya’nın “Yeni Okul” parti projesi kapsamında başlattığı “Kahraman Partisi” eğitim projesinin, okul çocuklarına yiğit bir eylemde bulunan ve kişisel cesaret gösteren yurttaşlar hakkında erişilebilir bir biçimde anlattığını hatırlayalım. Okul sıralarında, kahramanlar hakkında bilgi içeren resmi portala bağlantı içeren, mobil cihazlar için bir QR kodu bulunmaktadır. Böyle bir masada oturma hakkı, öğrencilere çalışmalarında mükemmellik ve okul yaşamına aktif katılım için verilmektedir.

Hoparlör
Guseva Lyudmila Anatolyevna
Guseva Lyudmila Anatolyevna
Vologda Bölgesi Yasama Meclisi Yardımcısı
#Vologda Bölgesi
#MasaKahramanı
#Büyük Vatanseverlik Savaşı katılımcıları
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/edinaya-rossiya-otkryla-partu-geroya-v-derevenskoj-shkole-vologodskoj-oblasti