“Birleşik Rusya”, SVO katılımcısı onuruna Lugansk’ta bir Kahraman Masası açtı

“Birleşik Rusya”, SVO katılımcısı onuruna Lugansk’ta bir Kahraman Masası açtı

2024,

“Vostok” eğitim derneğine kuruldu
Kahramanın masası, 2015’ten beri LPR Halk Milisleri saflarında görev yapan Anatoly Kozachinsky’ye adanmıştır. Bundan önce uzun süre Vostok’ta matematik ve bilgisayar bilimleri öğretmeni olarak çalıştı.

2022’de SVO’nun gönüllüsü oldu. Oğulları Alexei ile birlikte 202. Piyade Alayı’nda görev yaptılar, kazıcı ve karşı kazıcı çalışmaları, sabotaj keşif faaliyetleri, telekomünikasyon rotalarının döşenmesi ve muharebe pozisyonlarının tutulması ile ilgili zorlu askeri görevleri yerine getirdiler.

1 Temmuz 2022’de Anatoly Kozachinsky, Kharkov bölgesindeki Balakleya şehri yakınlarındaki bir savaş görevi sırasında öldü. Kişisel cesareti nedeniyle kıdemli çavuşa “Askeri Liyakat İçin” ve “Cesaret İçin” madalyaları verildi.

Törene merhumun ailesi, eşi, oğlu ve kızı katıldı.

“Çocuklar örnek almaları gereken bir Kahraman imajı geliştirirler. Yüce ülkemizin geleneklerini ve tarihini korumak bizim için çok önemli. LPR Halk Konseyi yardımcısı “Yeni Okul” parti projesinin bölge koordinatörü, çocukların okullarını takdir etmeleri, sevmeleri ve elbette Anatoly Anatolyevich gibi en iyilere saygı duymaları gerekiyor” dedi. Oleg Koval masanın açılışında .

Birleşik Rusya’nın ” Yeni Okul ” parti projesi kapsamında başlattığı “Kahraman Partisi” eğitim projesinin, okul çocuklarına yiğit bir eylem gerçekleştiren ve kişisel cesaret gösteren yurttaşlar hakkında erişilebilir bir biçimde anlattığını hatırlatalım. Okul sıralarında, kahramanlar hakkında bilgi içeren resmi portala bağlantı içeren, mobil cihazlar için bir QR kodu bulunmaktadır. Böyle bir masada oturma hakkı, öğrencilere çalışmalarında mükemmellik ve okul yaşamına aktif katılım için verilmektedir.

#Lugansk Halk Cumhuriyeti
#bölgeler
#partproje
#Yeni okul
#terfi
#MasaKahramanı
#SVO
#askeri personel
#Koval
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/edinaya-rossiya-otkryla-v-luganske-partu-geroya-v-chest-uchastnika-svo