Birleşik Rusya, Murmansk bölgesinde SVO katılımcıları ve aile üyeleri için bir konser düzenledi

Birleşik Rusya, Murmansk bölgesinde SVO katılımcıları ve aile üyeleri için bir konser düzenledi

2024,

“Birleşik Rusya Kadın Hareketi” ve “Küçük Anavatan Kültürü” parti projelerinin desteğiyle gerçekleştirildi.
St.Petersburg Konservatuarı orkestrasının Kuzey Askeri Bölge üyeleri, askeri personel, aile üyeleri ve Pechenga Bölgesi sakinleri için verdiği konser, Zapolyarny kentindeki Ekim Kültür Sarayı’nda gerçekleşti.

“Dinleyiciler ekibi özel bir sıcaklık ve minnettarlıkla karşıladılar; Sarayın tüm salonu ayakta alkışladı. Konserden sonra bile müzisyenleri bırakmak istemediler. Dinleyiciler otobüs dolusu geldi; bu tür etkinliklere büyük ilgi var” dedi Murmansk bölgesindeki parti projelerinin bölgesel koordinatörü Anna Grishko .

Ayrıca Sputnik köyünün kadın meclisi başkanı aracılığıyla savaşçılara şükran mektupları verildi.

“Her parçadan önce orkestra şefi Alexey Vasiliev , parçanın özellikleri ve yaratılış tarihi hakkında sözlü bir yorum yaptı. Anna Grishko, kavramsal programın diğer şeylerin yanı sıra, D. Shostakovich’in “Faşizm ve Savaş Kurbanlarının Anısına” oda senfonisini de içerdiğini belirtti, çünkü ünlü 200. Peçenga Tugayı’ndan adamlar bugünlerde neo-faşizme karşı savaşıyorlar”.

Hoparlör
Grishko Anna Aleksandrovna
Grishko Anna Aleksandrovna
Bölgesel Siyasi Konsey Üyesi, Aleksandrovsky yerel şubesinin yerel siyasi konsey üyesi, Birleşik Rusya fraksiyonunun üyesi, yedinci toplantı Murmansk Bölgesel Duması milletvekili
#Murmansk bölgesi
#bölgeler
#Grişko
#Birleşik Rusya Kadın Hareketi
#Küçük Anavatan Kültürü
#SVO katılımcılarının aileleri
#konser
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/v-murmanskoj-oblasti-edinaya-rossiya-organizovala-koncert-dlya-uchastnikov-svo-i-chlenov-ih-semej