Birleşik Rusya, Moskova’da kamuflaj ağları dokuma ve sığınak mumları yapma konusunda ustalık sınıfları düzenledi

Birleşik Rusya, Moskova’da kamuflaj ağları dokuma ve sığınak mumları yapma konusunda ustalık sınıfları düzenledi

2024

Başkentin çeşitli bölgelerinde düzenlendi
Losinoostrovsky bölgesinde, Birleşik Rusya üyeleri 763 numaralı okulun öğrencilerine maske ağlarının nasıl örüleceğini öğrettiler ve Yuzhnoye ve Severnoye Medvedkovo bölgelerinden aktivistler belediye milletvekillerine ve ilgili sakinlere eğitim verdi. Atölye katılımcıları toplamda 10 ağ ördü ve bunlar diğer gerekli yardımlarla birlikte cepheye gönderilecek.

Moskova’nın Kuzeydoğu Bölgesi’ndeki Birleşik Rusya yerel şubesinin genel sekreteri Yana Vorobyova, “Boş zamanlarını burada arkadaki askerlerimize yardım etmeye adayan gönüllülere ve aktivistlere çok minnettarız” dedi .

Ve Yeni Vatutinki’deki Hayat Veren Üçlü Kilisesi’nde bir ustalık sınıfı sırasında, Birleşik Rusya üyeleri gönüllülerle birlikte askeri personel için 150 sığınak mumu yaptı.

“Bu tür mumların yardımıyla tarlada yiyecekleri ısıtabilir, suyu kaynatabilir, ellerinizi ısıtabilir, çadırı ısıtabilir, ayakkabı ve kıyafetleri kurutabilirsiniz. Mum sigara içmez, rüzgardan korkmaz, söndürülüp yeniden yakılabilir ve yangın hendekten görülmez. Yanma süresi altı saate kadardır. Ancak en önemli şey, sığınak mumlarının dronlar tarafından görülmemesidir. Eyleme katılanlar bu mumların ne işe yaradığını, çocuklarımıza ne tür bir yardım sağlayacaklarını anlıyor ve anlıyorlar,” dedi Birleşik Rusya’nın birincil şubesi sekreteri Desenovskoye yerleşim yeri Temsilciler Konseyi yardımcısı Natalia Tsvetkova .

Hoparlör
Vorobyova Yana Vladimirovna
Vorobyova Yana Vladimirovna
Moskova’nın Kuzeydoğu İdari Bölgesi Birleşik Rusya Partisi’nin yerel şubesinin Genel Sekreteri, Otradnoe Belediye Bölgesi Temsilciler Konseyi yardımcısı
#Moskova
#Vorobyova
#SVO katılımcılarına yardım
#kamuflajnetler
#sığınakmumları
#Tsvetkova
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/edinaya-rossiya-v-moskve-organizovala-master-klassy-po-pleteniyu-maskirovochnyh-setej-i-izgotovleniyu-blindazhnyh-svechej