Belgorod Bölgesi Gubkin’deki “Birleşik Rusya Kadın Hareketi” sınır belediyeleri sakinleriyle bir toplantı düzenledi

Belgorod Bölgesi Gubkin’deki “Birleşik Rusya Kadın Hareketi” sınır belediyeleri sakinleriyle bir toplantı düzenledi

2024

İş bulma merkezindeki Kadınlar Kulübü’nde gerçekleşti
Toplantıda mentorluğun gelişimi ve girişimlerin uygulanması tartışıldı, bir psikologla eğitim ve sağlıklı yaşam tarzı üzerine bir atölye çalışması yapıldı.

Toplantıya belediye temsilcileri, SVO katılımcılarının eşleri ve anneleri, çok çocuklu kadınlar ve engelli çocuk yetiştiren anneler, milletvekilleri, sosyal aktivistler ve girişimciler katıldı.

“Ülkede 1,5 binin üzerinde kadın kulübü faaliyet gösteriyor, bunların arasında Gubkin kulübü “Cazibe Merkezi” de var. Kadınları ortak çıkarları temelinde birleştirir, kadın girişimciliğinin geliştirilmesine ve farklı kategorilerdeki çocukları olan ailelere yardımcı olacak temel programlara özel önem verir. Bugün bölgedeki 22 belediyenin tamamında uygulamaları ölçeklendirmekten ve kadın kulüplerini geliştirmekten bahsediyoruz” dedi. “Birleşik Rusya Kadın Hareketi” parti projesinin federal koordinatörü Devlet Duma milletvekili Natalia Poluyanova .

“Birleşik Rusya Kadın Hareketi” bölge koordinatörü, bölgesel Duma’nın ilk başkan yardımcısı Lyubov Kireeva, her belediyenin kendi özelliklerini dikkate alarak bir çalışma yönü seçeceğine ve kadın kulüplerini organize etmede güçlü yönlerini kullanacağına güvendiğini ifade etti. kadınlara yardım sağlamak.

Hoparlör
Poluyanova Natalya Vladimirovna
Poluyanova Natalya Vladimirovna
Federal parti projesi “Birleşik Rusya Kadın Hareketi” koordinatörü, Rusya Federasyonu Federal Meclisi Devlet Duması milletvekili
#Poluyanova
#bölgeler
#Belgorod bölgesi
#Birleşik Rusya Kadın Hareketi
#Kireeva
#belediyeler
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/zhenskoe-dvizhenie-edinoj-rossii-v-gubkine-belgorodskoj-oblasti-provelo-vstrechu-zhitelej-prigranichnyh-municipalitetov