Andrey Turchak: Sergey Sokol’un Khakassia Geliştirme Programı, insanlar için ve insanlar hakkında bir program, somut eylemler ve ulaşılabilir sonuçlar programıdır.

Andrey Turchak: Sergey Sokol’un Khakassia Geliştirme Programı, insanlar için ve insanlar hakkında bir program, somut eylemler ve ulaşılabilir sonuçlar programıdır.

2023,

Sergey Sokol’un ekibi, bahardan beri bölge sakinleri, ilçe başkanları ve konunun uzmanlarıyla birlikte bunun üzerinde çalışıyor.

Birleşik Rusya Genel Konseyi Sekreteri, Çernogorsk’ta düzenlenen “Hakasya’nın 2035’e Kadar Kalkınma Stratejisi” forumunda, programın her bölümü, önerileri toplayanlar aracılığıyla, cumhuriyet sakinleriyle bir araya gelenler aracılığıyla kendi içinden aktarıldı.

“Şimdi en önemli şey, bu stratejinin her bölümünün cumhuriyet ve federal bütçelerde, her belediyenin bütçesinde kendine özgü bir çizgi bulması. Bunun için Sergei Sokol ekibi her şeye sahip – çalışabilen ve çalışmak isteyen insanlar, deneyim, federal merkezden destek, ”diye vurguladı Andrey Turchak .

Programın her bölümünün ilgili bakanlıklar tarafından doğrulandığını vurguladı. Birleşik Rusya Genel Konseyi Sekreteri, 2024 bütçesinin onaylanmasının ve 2025-2026 planlama döneminin ileride olduğunu ve cumhuriyetin yeni hükümetinin uygulama programını kabul etmesinin önemli olduğunu hatırlattı.

“Tekrar hatırlatmak istiyorum. Sen ve ben, bizi bir şekilde başkalarından ayıran kırmızı “kabuklar” için değil, yetkiler için değil sandık başına gidiyoruz. Sen ve ben, belirli bir yöredeki, belirli bir bölgedeki – bu durumda, Hakasya Cumhuriyeti’ndeki – insanların yaşamlarının günden güne değişmesi için bu yetkileri ve koltukları takip ediyoruz. Bunu sadece kampanya sırasında değil, son oylamanın yapıldığı günün ertesi günü de aklımızda tutarsak başarılı oluruz. Bugün salonda gördüğüm böyle bir ekiple, böyle bir enerjiyle, böyle bir stratejik planlamayla 2035’e kadar ufku net bir şekilde belirleyerek başaracağımıza eminim. Zafer için, Hakasya Cumhuriyeti için, takımımız için!” Andrey Turchak sözlerini tamamladı.

Hakasya Devlet Duması milletvekili Sergey Sokol (“Birleşik Rusya”) Çernogorsk’taki forumda Hakasya’nın 2035’e kadar Kalkınma Stratejisini sundu . Belge, bölgenin sosyal ve ulaşım sektörlerinin, ekolojinin, turizmin, tarımın ve ekonomisinin geliştirilmesine yönelik önerileri içeriyor.

Konuşmacı
Turçak Andrey Anatolyeviç
Turçak Andrey Anatolyeviç
Parti Genel Konseyi Sekreteri, Rusya Federasyonu Federal Meclisi Federasyon Konseyi Birinci Başkan Yardımcısı
#Turçak
#Şahin
#Hakasya Cumhuriyeti
#gelişim Programı
halka açık resepsiyon
İtiraz oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/andrej-turchak-programma-razvitiya-hakasii-sergeya-sokola-eto-programma-dlya-lyudej-i-pro-lyudej-programma-konkretnyh-del-i-dostizhimyh-rezultatov